Про нас

ТОВ "Пуск і наладка" є підприємством №1 в сфері виробництва світлотехнічної продукції в Україні. За свою 16-річну історію компанія досягла значних успіхів у розвитку, стала лідером ринку, і продовжує рости і розвиватися.

Наша компанія виробляє світильники типу НББ (настінні, стельові), НСП (підвіси), паркові світильники, а також щити розподільні пластикові для автоматичних вимикачів. На даний момент ці світильники є оптимальними у співвідношенні ціна / якість. На нашому складі завжди представлений повний асортимент нашої продукції.

Продукція зарекомендувала себе не тільки на ринку світлотехніки України, а й за її межами. На підприємстві постійно проводяться маркетингові дослідження, дослідно-конструкторські роботи, ведеться підготовка виробництва нових виробів. Висока якість продукції, що випускається забезпечується:

сучасним обладнанням і високо-кваліфікованими фахівцями;
застосуванням у виробництві якісних матеріалів імпортного виробництва;
використанням у виробництві сучасних технологій;
контролем якості на всіх етапах виробництва.
Це дозволяє тримати низькі ціни і надавати вигідні умови співпраці.

Ми завжди дотримуємося в роботі індивідуального підходу до замовника: надаємо послуги з доставки продукції, здійснюємо повну заміну пошкодженого товару. Постійні клієнти довіряють нам, а ми - виправдовуємо довіру.

За час функціонування ТОВ «Пуск і наладка» заробила репутацію надійного партнера. Працюючи з нами, Ви отримуєте мінімальну ціну, швидку доставку, приємне спілкування з персоналом нашої компанії.

Ми цінуємо кожного клієнта і намагаємося робити все для того, щоб покупець залишився задоволений роботою з нами.